Yükleniyor

Sağlığınız söz konusu ise tercihiniz kusursuz olmalı.

Bölümler

Radyoloji


Özel Bulut Hastanesi Radyoloji Bölümü'müz dijital teknoloji ile çalışan sistem ve ekipmanlarıyla elde edilen dijital görüntülerde daha detaylı, inceleme süresi daha kısa, tanıda daha başarılı sonuçlar vermektedir.

Röntgen,

Mammografi,

Ultrasonografi

Doppler Ultrasonografi

Bilgisayarlı Tomografi

Magnetik Rezonans Görüntüleme (MR), cihazlarından alınan görüntüler uzman doktorumuz tarafından incelenip raporlanmaktadır.

 

Bilgisayarlı Tomografi İncelemeleri

 

Bilgisayarlı Tomografi Cihazı ile çok kısa sürede, çok ince kesitlerle geniş vücut alanları çok daha yüksek çözünürlükte incelenebilmekte ve böylece tüm toraks ve batın tetkikleri tek nefes tutma süresinde tamamlanabilmektedir.

 

MR - Manyetik Rezonans

 

MRG, mıknatısla yaratılmış manyetik alanda kullanılan radyo dalgalarıyla görüntü alınması işlemidir. Bilinenin aksine bu işlemde, radyasyon kullanılmamaktadır. Mr kullanımının tek dezavantajı olan kapalı alan korkusu ile ilgili çekim öncesi verilen rehabilite etkili açıklama ile, hastalarımızın çekimleri, sorunsuz olarak yapılabilmektedir.

 

Ultrasonografi ve Doppler ultrasonografi incelemeleri

 

Gelişmiş ultrasonografi cihazlarının sahip olduğu yüksek çözünürlük, görüntü kalitesinin mükemmeliyeti hasatlıklarda tanısal kolaylık sağlamaktadır. 

 

Mammografi

 

Mamografi artık meme hastalıklarının teşhisinde ve meme kanseri taramasında temel tanı yöntemi olarak kullanılmaktadır.

Radyoloji

En Çok SorulanlarBölüm Doktorları

Radyoloji bölümünde görev yapan doktorlar.